POLİETİLEN (PE) BİG BAG

Bir astarlı büyük poşetler mallarınızı mükemmel şekilde korur

Polietilen kaplamalı poşetler paketleme sırasında yüksek derecede saflık gerektiren materyaller için uygun bir çözüm sunar . PE POLİETİLEN (PE) BİG BAGın iç tarafını kaplar ve böylece malzeme kumaş veya dikişlerle temas etmez. Çok küçük toz malzemeler ve sıvılar için, toz geçirmez sızdırmazlık genellikle yeterli değildir. Bu durumlarda sızıntıyı önlemek için inline'lar kullanılır.

POLİETİLEN (PE) formu

POLİETİLEN (PE)s bir hortum şeklinde olabilir veya muslukları takip eden bir şişe şeklinde olabilir. Özel tip in- liner, kendisinde de çarpıntılara sahiptir ve Q-bag olarak işlev görür :

 • PE tırnak
  borusu şeklindeki İnlin'li hortum FIBC genellikle alt kısımda kaynaklanır. Bu türdeki inleyicinin dezavantajı, astarın muslukların şeklini takip etmemesidir. Musluklardaki kırışıklıklar pürüzsüz bir malzeme akışını önleyebilir.
 • Formliner
  Formliner'lar, musluklardaki BİG BAGnın şeklini takip eden şişe şeklindeki POLİETİLEN (PE)'lerdir. Bu, jumbo çanta içinde düzgün bir malzeme akışı sağlar. 
 • Q-Liner
  Q-liner'lar, astarın içindeki PE'den gelen perdelerle inliyere sahip olan BİG BAGyı aynı zamanda bir Q-çantası yapar . Bu, çok maliyetli bir premium toplu torba çözümüdür. 

POLİETİLEN (PE) BİG BAG bağlama

PE inline'lar FIBC'ye çeşitli şekillerde bağlanabilir:

 • Gevşek biçimde yerleştirilmiş PE
  Inlineer, büyük torbanın gövdesine tutturmadan BİG BAGnın içine basitçe yerleştirilir. Gevşek yerleştirilmiş inlineerler çoğunlukla gübre çantaları gibi basit torbalar için kullanılırlar ve maliyet etkinliği nedeniyle müşteriler tarafından seçilirler.
 • Tabla ile sabitlenmiş PE iç
  astar Astar, BİG BAGnın sekiz köşesinde sekiz sıra ile sabitlenmiştir. Bu, dolum ve boşaltma sırasında sorun yaratacak olan astarın jumbo torbadaki hareketini etkin bir şekilde engeller.
 • POLİETİLEN (PE) tüm uzunluk boyunca dikilir.
  POLİETİLEN (PE) dört yan dikişte büyük torbanın tüm uzunluğu boyunca dikilerek FIBC'ye sabitlenir. Tüm uzunluk boyunca dikilen astarlar, FIBC'de tabbinglerle sabitlenenden daha güçlü sabitlenir. Astarın bir hareketi etkili bir şekilde engellenir.
 • Tutkallı PE POLİETİLEN (PE)
  POLİETİLEN (PE) tutkalla büyük torbanın duvarlarına sabitlenir. Bu en sıkı bağlantı sağlayan en pahalı seçenektir.

Jumbo poşet giriş ve çıkışında süpürge

POLİETİLEN (PE)'li FIBC'nin giriş ve çıkışları ağız, etek ve diğer varyantlarla tasarlanabilir  . BİG BAGın giriş ve çıkışında baca veya etek kapatmak için çeşitli seçenekler mevcuttur:

 • Kumaşa dikilmemiş açık vitrini
 • Kumaşa dikilmemiş kaynaklı inleyör
 • POLİETİLEN (PE) kumaşa dikildi
 • Dikişli ve inline astar


POLİETİLEN (PE) teknik özellikleri

PE inleyicinin boyutları genellikle, kullanıldığı büyük bir torbanın boyutlarına dayanarak belirlenir. Malzemenin türüne ve amacına bağlı olarak, inleyicinin kalınlığı 60 ila 120 mikron arasında olabilir , bu genellikle FIBC için 1000 kg'dan büyük 80 my'tir . Malzeme genellikle% 100 bakire LDPE veya müşterinin isteği üzerine diğer malzemelerden yapılabilir. PE genellikle şeffaf, ancak mavi veya başka renklerde de olabilir ..

C Tipi çantaları ve POLİETİLEN (PE)
için tip B ve C tipi BİG BAG , elektro-iletken POLİETİLEN (PE) özel bir türü vardır ..

Bir veya iki döngü
ile BİG BAG için Inlerlik Bir ve iki döngü içeren BİG BAG için hemen hemen her zaman bir inline kullanılmıştır. Bu inizörlerin özel bir şekli var ..

Gıda endüstrisi ve
POLİETİLEN (PE) POLİETİLEN (PE) gıda endüstrisinde BİG BAG için ihtiyaçlarını karşılayabilir . FIBC temizlik için özel önlemlerle yapılabilir ..

FIBC giriş ve çıkışlarının çeşitleri